با حضور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای آبسرده بروجرد بااعتبار 100میلیارد ریال افتتاح شد

به گزارش صدای منتقد، به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و در دومین روز از این ایام،مراسم افتتاحیه پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای آبسرده بروجرد با حضور سید آرش قیاسیان مدیرکل ورزش و جوانان استان،گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین محلی و ورزشکاران و پیشکسوتان و همچنین تعدادی از اهالی روستا زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای آبسرده بروجرد افتتاح شد.

سیدآرش قیاسیان مدیر کل ورزش و جوانان ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرافرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد،هفته دفاع مقدس يادآور ايثار و استقامت راد مردان و شير زناني است كه در لبيك به فرمان امام و مقتداي خويش در دفاع از كيان آب و خاك نظام مقدس جمهوري اسلامي جانفشاني نموده و حماسه هاي ماندگاري را بر برگ هاي زرين انقلاب اسلامي ثبت كردند.

همچنین در ادامه این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار داشت، آئین افتتاح پروژه ورزشی چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای آبسرده با حمایت و تلاشهای گودرزی نماینده ساعی بروجرد از سرفصل ملی و اعتباری بالغ بر ده میلیاردو پانصد میلیون تومان جهت پویایی و افزایش سرانه ورزش شهرستان هزینه شده است.

 قیاسیان در پایان  بیان داشت توسعه سرانه فضای ورزش منطقه فراهم نمودن بستر و زمینه شکوفا شدن استعداد ملی ورزشی خاصه در ورزش محبوب فوتبال، ایجاد فرهنگ نشاط و شادابی ودر نهایت ایجاد اشتغال به واسطه مربیان و مسئولین باشگاههای مربوطه از جمله اهداف مورد انتظار در شکل گیری این طرح است.

 

خبرنگار _سجادجوانمرد