خیبر خرم آباد همکاری خود با ابراهیم اشکش را پایان داد.

به گزارش صدای منتقد و به نقل از ورزش سه، خیبر خرم‌آباد که طی سه سال گذشته حضور فعال و پرسروصدایی در لیگ دسته اول فوتبال ایران داشته و در صعود به لیگ برتر ناکام مانده، هفته قبل با تصمیم مالک این باشگاه، فراز کمالوند را به‌عنوان مدیرعامل جدید و ابراهیم اشکش را به‌عنوان سرمربی خود انتخاب کرد تا برنامه تازه‌ای برای فصل آینده پیاده کند.

ابراهیم اشکش که فصل گذشته هدایت نفت مسجدسلیمان را برعهده داشت و نتوانست این تیم را در لیگ برتر حفظ کند و به لیگ یک سقوط کرد، روز یکشنبه هفته قبل با نظر هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‌آباد به‌عنوان جانشین کمالوند در راس کادر فنی انتخاب شد ولی خیلی زود به پایان حضورش در این تیم رسید.

اشکش که طی دو سال اخیر هدایت استقلال ملاثانی و نفت مسجدسلیمان را برعهده داشته، با تصمیم کمالوند راهی خیبر خرم‌آباد شد ولی این باشگاه خیلی زود با وی به پایان همکاری رسید تا سرمربی جدیدی انتخاب کند.

مدیران باشگاه خیبر خرم‌آباد تصمیم گرفتند پس از ۶ روز آغاز فعالیت با اشکش، به پایان همکاری با وی برسند تا زمان مناسبی برای انتخاب سرمربی جدید و آماده‌سازی برای فصل جدید لیگ یک داشته باشند.

اشکش نخستین سرمربی در بین تمام تیم‌های لیگ برتر و لیگ یک فوتبال محسوب می‌شد که تیمش برای فصل ۰۳-۱۴۰۲ مشخص شده بود و البته سریع‌ترین سرمربی لقب گرفت که همکاری‌اش با یک تیم به پایان رسید!