مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان  در پیامی ، افتخار آفرینی  وکسب سهمیه پارآسیایی توسط ۴ ورزشکاران لرستانی را تبریک گفت.

به گزارش صدای منتقد ،سید آرش قیاسیان مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان ،در پی کسب سهمیه بازیهای پار آسیایی توسط عرفان رضایی ، فرزاد سپهوند ،سجاد محمدیان ،هادی  کائیدی ، این افتخار آفرینی را به این قهرمانان تبریک گفت.

متن پیام:

توان یابان عزیز کشورمان ،علی الخصوص ورزشکاران موفق استان ،همیشه و در عرصه های مختلف داخلی و خارجی با شکستن حصارهای محدودیت و معلولیت ،اثبات نموده اند که هر انسانی با تلاش و پشتکار می تواند علاوه بر فائق آمدن بر مشکلات ،قله های رفیع موفقیت و افتخار را فتح نماید،و همواره دوشادوش سایر آحاد جامعه در راه توسعه فردی و اجتماعی و آبادانی کشور کوشیده اند و طعم خوش موفقیت را چشیده و الهام بخش دیگران بوده اند.

وی افزود ؛امیدوارم اعزام ورزشکاران از خطه قهرمان پرور لرستان به بازیهای پارآسیایی و کسب مدالهای رنگارنگ توسط آنان ،پرچم خوش رنگ کشور عزیزمان را در این عرصه مهم ورزشی به اهتزاز در آورده و موجی از امید و نشاط را برای استان به ارمغان آورند .

اینجانب این موفقیت ارزشمند را به مدال آوران پرافتخار و خانواده های معززشان ،جامعه ورزش استان و جامعه معلولان صمیمانه تبریک گفته و ضمن ارج گذاشتن به تلاش و زحمات مسئولان،دست اندر کاران ،مربیان و تمامی عزیزانی که در کسب این موفقیتها نقش آفرینی کردند ، برای این عزیزان که معلولیت را محدودیت ندانسته و پر امید و پرتلاش، مسیر پر پیچ و خم موفقیت را طی می نمایند، آرزوی توفیق روز افزون دارم.