سید آرش قیاسیان مدیر کل ورزش وجوانان لرستان ازکمک ۹۰۰میلیون ریالی تجهیزات ورزشی وتشک کشتی وورزش های رزمی به شهرستان کمتر توسعه یافته ومحروم سپید دشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی صدای منتقد، مدیر کل ورزش وجوانان استان لرستان وبرخی مدیران ستادی این اداره کل با حضور درشهرستان سپید دشت ازامکانات ورزشی بازدید کردند.

او افزود: این امر با هدف توسعه ورزش در سپیددشت انجام گرفته تا مناطق محروم نیز بتوانند از امکانات و تجهیزات ورزشی برای پرداختن به ورزش همگانی و قهرمانی استفاده کنند.

به گفته  مدیر کل ورزش وجوانان لرستان هیاتهای ورزشی فوتبال،کشتی،ورزش های رزمی و….ودر حوزه بانوان هیات همگانی و والیبال سپیددشت فعال می باشند که افزایش تعداد هیاتهای فعال و رشد میزان مشارکت مردم این منطقه از ورزش ازبرنامه های پیش بینی شده برای این مناطق می باشد

 

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های ورزشی می‌تواند یکی از مهمترین راهکارها برای ارتقای نشاط و شادابی و همچنین سلامت در جامعه شود که این امر را با قدرت دنبال می‌کنیم.

 

قیاسیان با اشاره به تمهیدات ویژه اندیشیده شده در خصوص ورزش در مناطق محروم استان لرستان به دنبال اجرای طرح های ابتکاری محرومیت زدایی و برنامه ریزی برای ایجاد سالن‌های ورزشی وگسترش سرانه فضای ورزشی وتجهیزات در مناطق محروم وکمتر توسعه یافته استان هستیم.

وی افزود به مناسبت دهه مبارک فجر وچهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ودر راستای بالندگی ونشاط در حوزه جو انان وورزش شهر در رشته های همگانی، کشتی، فوتبال، والیبال، انجمن های ورزشی، روستایی وعشایری و….. در رده آقایان وبانوان مسابقاتی برگزار وبه تیم های برتر جوایزی اهدا شود.

در این بازدیدمعاونت توسعه، رئیس اداره خرم‌آباد ، رئیس اداره ورزش وجوانان دورود و مسئولین شهر در خصوص بررسی مشکلات سخت افزاری ورزش این شهرستان ونگاه جدی به توسعه ورزش در مناطق محروم که در دولت سیزدهم به صورت جدی پیگیری می شود حضور داشتند.

مدیر کل ورزش وجوانان استان افزود: مقرر شد از محل اعتبارات عمرانی نسبت به بهسازی چمن و سالن ورزشی چند منظوره اقداماتی صورت پذیرد.

قیاسیان با تقدیر از حمایت های مسئولان این شهرستان محروم از تشریک مساعی امام جمعه شهرستان، شهردار و سپاه پاسداران این منطقه در نگاه جدی به توسعه وحمایت همه جانبه ازبخش های عمرانی و ورزشی قدر دانی کرد.

خبر: امیر محمود داودی نژاد