تأکید مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بر لزوم همکاری دستگاه های اجرایی از برگزاری رویداد های ورزشی در سطح استان

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان بر لزوم حمایت همه جانبه مدیران دستگاه های اجرایی از برگزاری رویدادهای ورزشی در سطح استان تاکید کرد.

به گزارش صدای منتقد، سید آرش قیاسیان بعد ظهر روز چهارشنبه ۲۸ دیماه در شورای ورزش استان که با حضور مجید منعمی معاون سیاسی استانداری لرستان و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شده بود با اشاره به میزبانی استان جهت برگزاری سه رویداد مهم انتخابی تیم ملی جودو بانوان در بهمن ماه امسال ، اظهار کرد: این مسابقات در سه رده نوجوانان، جوانان و لیگ برتر بزرگسالان در خرم آباد برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات باعث پویایی و نشاط جامعه خواهد شد بر لزوم حمایت مدیران و دستگاه های اجرایی از رویدادهای ورزشی و فرهنگی تاکید کرد و افزود: این برنامه به نام و یاد شهدا است و باعث می شود استان در مدار دوربین رسانه ها قرار بگیرد.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان همچنین با بیان اینکه این مسابقات با توجه به تکریم جایگاه زنان اتفاق خوبی در سطح استان است ، تصریح کرد: تعامل خوبی بین ورزش وجوانان استان با دیگر دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی و بسیج ورزشکاران وجود دارد ولی لازم است مدیران دستگاه ها نسبت به حمایت همه جانبه از مقوله ورزش و برگزاری این مسابقات به ویژه از لحاظ لجستیکی ، اسکان و… اقداماتی انجام دهند .

وی با بیان اینکه حل مشکل اسکان و ناوگان عمومی را در اولویت داده ایم ، گفت: مدیران می توانند از یک درصد اعتبارات عمرانی کمک های خود را به حوزه سلامت و ورزش تزریق کنند .

قیاسیان تاکید کرد: انتظار داریم حمایت وهمکاری مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی باعث اتفاقات خوبی در جهت برگزاری این رویداد در استان شود.س