استاندارلرستان نسبت به رفع مشکلات جاده الشتر_فیروزآباد اقدام کند

 

به گزارش خبرگزاری صدای منتقد، بدون تردید پرترددترین جاده بین شهری و روستایی شهرستان سلسله، مسیر الشتر_فیروزآباد است.

مسیری که خود مسیرهای روستایی فرعی زیادی از آن منشعب می‌گردد، مضاف بر این بخشی از بار ترافیکی نورآباد_الشتر نیز بر این جاده تحمیل شده است.

همه این موارد ذکر شده باعث شلوغ شدن این جاده و ایجاد مخاطرات جدی برای همشهریان شهرستان سلسله شده است با این پیش مقدمه ضرورت توسعه این جاده مواصلاتی ضروری به نظر می رسید، چند سال پیش کلنگ تعریض این جاده و دو طرفه کردن آن به زمین زده شد.اما متأسفانه با گذشت زمانی طولانی مردم نتیجه کلنگ بر زمین زده شده را ندیده اند.

این جاده که چندین پیمانکار به خود دیده است،همچنان چشم به راه تکمیل نهایی است، چرا مسئولین محلی شهرستان و دیگر ادارات ذیربط در استان این مهم را به نتیجه نمی رسانند؟

با توجه به قدیمی و فرسوده بودن جاده،به ازای هر روز تاخیر در تکمیل این پروژه،خسارات مالی بیشتری متوجه مردم خواهد شد.

اگر مسئولین توان تکمیل این اندک باقی مانده جاده فیروزآباد_الشتر ندارند، حداقل نسبت به لکه گیری و بازسازی جاده قدیم اقدام نمایند.

به نظر نمی رسد مصرف چند کمپرسی آسفالت جهت تعمیر جاده قدیم و رفع چاله چوله های قسمت قدیمی جاده چندان سخت باشد.

سوال اینجاست، که مسئولان از این جاده عبور کرده اند تا غیرقابل استفاده بودن جاده را ببینند، وجای تاسف است که جاده_مرگ  همچنان قربانی می گیرد وعزیزترین افراد خانواده های الشتری وفیروزآبادی ونخبگان این دیار را به کام مرگ می کشاند.

انتظار می رود”فرهادزیویار استاندارلرستان” نسبت به رفع مشکلات جاده ای مسیر الشتر_فیروزآباد اقدام کند تا مردم شریف این دیاربیش از این شاهد مرگ فرزندان خود نباشند.

سجادجوانمرد _خبرنگار