پایگاه خبری وتحلیلی صدای منتقد: جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. 

جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان در بیانیه ای ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس ، اقشار مختلف و آحاد مردم انقلابی ،ولایتمدار و همیشه در صحنه استان را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای منتقد:در این پیام ضمن اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و اظهار انزجار از اقدامات رژیم صهیونیستی آمده است؛

روز قدس که نتیجه بخشی از اندیشه های والا و سیاست های هوشمندانه و راهبردی امام راحل برای پیشبرد اهداف اسلام است، تنها یک نامگذاری ساده نیست، بلکه ایجاد یک جریان و تاکتیک سیاسی برای انسجام، اتحاد و بیداری مسلمانان جهان علیه ظلم و بیداد است.

روزقدس ،روز دادخواهی، ظلم‌ستیزی ، استکبارستیزی و نماد و نمایش اقتدار مسلمانان است تا هر ساله نیروهای مقاومت اسلامی در جبهه ضد استکباری و ضد سلطه با قوت بیشتری بتوانند در برابر ظلم ظالمان واسرائیل غاصب ایستادگی کنند.

ملت مظلوم فلسطین سالها است به خاطر زیاده‌خواهی و خونخواری رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی و ظلم و بی‌عدالتی ، حمایت های آمریکای جهانخوار و جنایتکار و برخی کشورهای مرتجع عربی ،زیر آتش جنگنده های این رژیم کودکش از خانه و کاشانه خود آواره شدند.

تمام مسلمانان سراسر جهان با فریادهای اعلام انزجار خود در روز قدس مشت محکمی می‌شوند بر دهان زورگوییهای رژیم کودک‌کش صهیونیستی و این روند و ید واحد را هیچ نیرویی یارای گسستن نیست و وعده خداوند بر نابودی کفر تحقق یافتنی است

روز قدس به فرمان امام راحل در انقلاب اسلامی ایران کلید خورد وسیاستی برگشت ناپذیر تا نابودی لانه فساد و رژیم غاصب صهیونیستی است، که امسال نسبت به سالهای ‌گذشته دارای حساسیت بالا و از اهمیت بیشتری برخوردار است

امسال پس از وقفه ای که به علت شیوع بیماری کرونا پیش آمد، مردم نتوانستند به طور حضوری و در تجمع میلیونی از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کنند، اما تنفر آنها ازسیاست های این رژیم جعلی همچنان پا برجا ورز به روز بیشتر می شود.

امسال در شرایطی روزقدس را با حضور گسترده به نمایش می گذاریم که سردمداران این رژیم غاصب با احساس وحشت بیشتر از جبهه مقاومت و قدرت انقلاب اسلامی در حال تنیدن نقشه های بیشتر علیه انقلاب اسلامی هستند و جنایات خود را نسبت به مردم مظلوم فلسطین و مسلمانان بیشتر کردند و به مسلمانان در مسجدالاقصی به طور ددمنشانه حمله‌ور شدند.

امسال شرایط در منطقه ایفا می کند که این حضور حماسی تر، کوبنده‌تر و محکم تر و منسجم تر از گذشته باشد.

این امر موجب می‌شود که مسلمانان در سراسر جهان به ویژه ایران اسلامی تمام حس تنفر و انزجار خود را از این رژیم صهیونیستی با شرکت در راهپیمایی روز قدس و فریاد آزادیخواهی قدس شریف، قبله اول مسلمانان جهان اعلام کنند.

جبهه تحول خواهان انقلابی لرستان بر پایه این امر مهم از ملت غیور ،فهیم ،با بصیرت ، ولایت‌مدار، دشمن شناس و موقعیت شناس لرستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد