کارکنان و مدیران شعب بانک رفاه لرستان در راهپیمایی پر شکوه ودشمن شکن۲۲بهمن ماه همگام با همه اقشار و مردم شریف لرستان شرکت کردند.

به گزارش صدای منتقدبه نقل از  روابط عمومی مدیریت شعب بانک رفاه استان لرستان ، در چهل وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۲بهمن ماه، مدیران  و کارکنان مدیریت شعب بانک رفاه کارگران لرستان با لبیک به فرمان تاریخی امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) با حضور باشکوه و حماسی خوددر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی را جشن گرفتند

کارکنان این بانک در این مراسم حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن مظلومیت مردم غزه و جنایات نسل کشی اسرائیل در حق ساکنان باریکه غزه را فراموش نکردند و حمایت خود از این ملت جنگزده را نشان دادند.
با شعار “فلسطین، محور وحدت جهان اسلام؛ قدس در آستانه آزادی”  ضمن نشان دادن  پایبندی خود  به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی   دفاع از مظلومیت و آرمان‌های فلسطین را  فریاد زدند.

بهروز بالاوندی مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان لرستان افزود: نظام سُلطه با طراحی توطئه‌های مختلف از جمله به راه انداختن جنگ تحمیلی و برنامه‌ریزی برای ایجاد تنش‌های داخلی در کشور کوشید تا بالندگی و پویایی انقلاب اسلامی را متوقف کند اما به برکت حضور مردم و هوشیاری آنها در بزنگاه‌های مختلف، تا به امروز راه بجایی نبرده است.
مدیر شعب بانک رفاه کارگران لرستان تصریح کرد: چهل و پنج سالگی انقلاب را در حالی جشن می‌گیریم که مردم با وجود همه مشکلات و کاستی‌ها همچنان در صحنه حضور دارند.
وی با بیان اینکه اقتدار انقلاب اسلامی در جهان موجب بازدارندگی شده است؛ تاکید کرد: هیمنه پوشالی اسراییل و آمریکا اکنون با شکست‌های مُفتضحانه در مقابل جریان مقاومت برهم ریخته است و این قدرت‌ها مستاصل و درمانده شده‌اند.