مراسم تجلیل و بدرقه ورزشکاران لرستانی اعزامی به مسابقات آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو چین به همت سید آرش قیاسیان مدیرکل ورزش وجوانان لرستان و با حضور فرهاد زیویار استاندار لرستان در سالن استانداری برگزارشد.

به گزارش صدای منتقد، برپایه این گزارش؛ در این مراسم ۱۳ورزشکار، ۲ مربی و یک داور اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو ضمن تجلیل ، بدرقه شدند .

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه ۱۷نفر از ورزشکاران لرستانی در مسابقات آسیایی هانگژو چین حضور دارند به روابط عمومی اداره کل ، گفت: این ورزشکاران از ۷ هیات ورزشی ازجمله هیات قایقرانی ، هیات ووشو ، هیات جانبازان و معلولین ، هیات نابینایان و کم بینایان ، هیات دوچرخه سواری و همچنین هیات تیراندازی به این مسابقات اعزام شده‌اند.

 

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان با اشاره به پرداخت هدیه ورزشکاران لرستانی اعزامی به بازی‌های آسیایی ، خاطر نشان کرد: حمایت از ورزشکاران و قهرمانان دغدغه اصلی مجموعه ورزش استان است و این حمایت ها تا اعزام ورزشکاران به این رویداد مهم انجام خواهد شد.

وی با اشاره به پرداخت هدیه ۱۰۰ میلیون ریالی به هریک از ورزشکاران لرستانی حاضر در رقابت های هانگژو ، گفت : در صورت کسب عناوین در مسابقات، حمایت‌های بیشتری از قهرمانان استان خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲ ورزشکار لرستانی نیز در بازی های آسیایی حضور دارند، یادآورشد: از تعداد ۱۷ ورزشکار اعزامی به هانگژو ۵ ورزشکار برای نخستین‌بار است که در این دوره از مسابقات شرکت خواهند کرد. 

قیاسیان اسامی ورزشکاران لرستانی شرکت کننده در این مسابقات را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱_ هیات قایقرانی :

_صبا رحمتی به عنوان مربی اعزامی 

_سعید حسن‌پور ورزشکار پاراکانو 

۲_هیات ووشو 

_زهرا نظری به عنوان ورزشکار اعزامی 

۳_ هیات دوچرخه سواری بهروز فرزاد به عنوان رییس هیات و ورزشکار اعزامی 

۴_هیات تیراندازی 

_محمد سامان بیرانوند به عنوان ورزشکار اعزامی 

۵_هیات نابینایان و کم بینایان 

_مصطفی بهرامی به عنوان مربی 

_حسن باجولوند به عنوان ورزشکار اعزامی 

_علی علیپور به عنوان ورزشکار اعزامی 

۵_ هیات جانبازان و معلولین 

_حامد امیری به عنوان ورزشکار اعزامی 

_سجاد محمدیان به عنوان ورزشکار اعزامی 

_هادی کایدی به عنوان ورزشکاراعزامی 

_زینب مرادی رشنو به عنوان ورزشکار اعزامی 

_عرفان رضایی معین به عنوان ورزشکار اعزامی 

_فرشته مرادی مقدم به عنوان ورزشکار اعزامی 

_معصومه خدابخشی به عنوان ورزشکار اعزامی در رشته تیراندازی

_ مهدی آقاجانی به عنوان داور بسکتبال با ویلچر

۷_ هیات وزنه برداری 

_سیده الهام حسینی 

لازم به ذکر است ؛ در این مراسم ؛ فرهاد دیناروند معاون ورزشی اداره کل ورزش وجوانان لرستان ،فرماندار خرم آباد و بهرامی رییس بسیج ورزشکاران استان و تعدادی از اهالی جامعه ورزش وجوانان استان نیز حضور داشتند.

 

 

خبرنگار: سجادجوانمرد