مدیرکل ورزش وجوانان لرستان در نشست هم اندیشی با نماینده خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی از عملکرد ورزشی سرپرست سرپرست هیات نابینایان و کم بینایان استان ابراز رضایتمندی کرد

به گزارش صدای منتقد، جلسه ای با حضور دکترمهرداد ویسکرمی نماینده خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی ،سید آرش قیاسیان مدیر کل ورزش و جوانان لرستان و سرپرست هیات نابینایان و کم بینایان و قهرمانان این رشته برگزار شد. 

دراین جلسه سید آرش قیاسیان با اشاره به اینکه از زمان تصدی وی تا کنون توجه ویژه ای به ورزش نابینایان و کم بینایان داشته و آرزوی موفقیت برای ورزشکاران این رشته در بعد همگانی و قهرمانی دارد و همچنین آرزوی موفقیت و سربلندی برای ورزشکاران و مربیان حاضر در مسابقات پارا آسیایی کرد . 

در ادامه دکتر مهرداد ویسکرمی اظهار کرد ،این جلسه پیرامون پیشبرد اهداف جامعه نابینایان و کم بینایان استان لرستان و ایجاد شور و نشاط در بین این ورزشکاران تشکیل گردیده و تاکید کرد که ورزشکاران این رشته از استعدادهای ویژه ای برخواردند . 

در پایان یونس سیف سرپرست هیات استان با اشاره دو ورزشکار حاضر در بازی های پاراآسیایی امیر حسین علیپور و حسن باجولوند و همچنین دکتر مصطفی بهرامی خواستار کمک ویژه مادی و معنوی برای این عزیزان شد و از زحمات مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و معاونت ورزش دکتر فرهاد دیناروند تشکر کرد. 

 

خبرنگار: سجادجوانمرد