فرمانده انتظامی بروجرد از زمین گیر کردن مقتدرانه فرد شرور تعدی کننده به پلیس و عامل توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مهدی مهدوی کیا” در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی در حین گشت زنی در سطح شهر بروجرد به 2 نفر موتورسوار توزیع کننده مواد مخدر برخورد می کنند.

وی افزود: احدی از آنان با استفاده از یک تیغه قمه به سمت ماموران انتظامی حمله ور شده که در اقدام اولیه ماموران با استفاده از حرکات دفاع شخصی وی را مهار می کنند.

فرمانده انتظامی بروجرد بیان داشت: فرد شرور مجددا” در یک اقدام دیگرا قمه به سمت ماموران حمله ور که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح و همچنین شلیک تیرهوایی به وی اخطار، لیکن توجهی ننموده که ماموران در یک حرکت مقتدرانه وی را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار و وی را زمین گیر که بلافاصله جهت مداوا به مراکز درمانی انتقال شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از کیف کمری فرد شرور مقدار 254 بسته مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه به وزن تقریبی 10 گرم و 110 سانت به همراه مبلغ 79 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف شده است گفت: همدست وی نیز در محل دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ مهدوی کیا در پایان ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت خاطرنشان کرد: افرادی که به هر نحو بخواهند خدشه ای به امنیت و آسایش مردم وارد کنند بدانند برخورد پلیس و دستگاه قضائی با این افراد برخوردی قاطع و پشیمان کننده خواهد بود.