بهروز بالاوندی مدیر شعب بانک رفاه لرستان باحضور در دفتر مدیریت درمان تامین اجتماعی با تبریک سال نو وفرارسیدن بهار قران  وماه مبارک رمضان  با دکتر منظمی مدیر درمان استان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی صدای منتقد به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کرگران استان لرستان،  مهندس بالاوندی نیز ضمن ابراز خرسندی از ارتباط و تعامل نزدیک و دوستانه دو دستگاه عنوان کردند شکی نیست که درایت و هم فکری مدیریت درمان استان موجب شدکه ما بتوانیم در پرداختی های به موقع  پایانی سال ۱۴۰۱ به دستگاه های مرتبط، موفق باشیم.

وی افزود: در  ارائه خدمات بانکی خالصانه (مطابق با ضوابط) به همکاران حوزه درمان از هیچ مساعدتی دریغ نخواهیم کرد.

دراین دیدار که درمحل دفتر مدیر درمان تامین اجتماعی استان انجام شد دکتر منظمی ضمن عرض تبریک سال نو و تقدیر از حضور مهندس بالاوندی  و هیات همراه ، ابراز امیدواری کرد که درسال جدید همکاری و معاضدت دوجانبه بتواند منشا خیر وبرکت بیشتری برای جامعه بزرگ تامین اجتماعی شود.

در این دیدار دکتر منظمی مطلق ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنان در ماه مبارک رمضان عنوان نمودند بانک رفاه از جمله تامین کنندگان اصلی منابع مادی سازمان است که با ارائه خدمات بانکی به موقع خود به همکاران حوزه درمان نقش بسزایی در رفاه خانواده آنان ایفا نموده که این امر در نتیجه تلاش شبانه روزی کارکنان محترم بانک رفاه در پرداخت حقوق و مزایای اسفند ماه  ۱۴۰۱ به همکاران، محرز شد.

وی باتقدیر از خدمات ارزنده ومشتری مداری بسیار فراتر از یک بانک از کارکنان بانک رفاه مدیریت شعب استان لرستان در تعامل،همکاری چند سویه در سال گذشته به خانواده بزرگ تامین اجتماعی،بیمه شدگان،مستمری بگیران وکارکنان این مدیریت قدر دانی کرد.

دکترمنظمی بانک رفاه را یک بانک خدمتگذار با مسئولیت اجتماعی بالا عنوان کردکه مشتری مداری وخدمت بی منت را از خصایص بسیار تاثیر گذار این بانک عنوان کرد.

مهندس  بالاوندی مدیر شعب بانک رفاه کارگران لرستان نیز با ابراز خرسندی از تعامل و ارتباط با مجموعه بزرگ تامین اجتماعی منابع بانک رفاه کارگران را منابعی درراستای تحقق خدمات هدفگذاری شده توسط سازمان به بیمه شدگان دانست و تاکید کرد که بانک رفاه همچون گذشته آماده همکاری با سازمان خواهد بود.

گفتنی است در این دیدارنوروزی، علی احمدی معاونت مدیریت شعب،  عبدالرضا کزازی رئیس حوزه حراست ،محمد رسول نوروزی رئیس شعبه مرکزی بانک رفاه خرم آباد، رصاعلیشاهی مدیر بانکداری شرکتی وامیرمحمود داودی نژاد روابط عمومی مدیریت شعب حضور داشتند.